7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Shefi i NATO-së në takim me Kurtin

Pas takimit me Osmanin, shefi i NATO’s Jens Stoltenberg është pritur në takim edhe nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.

Stoltenberg po qëndron sot në Kosovë në kuadër të një vizite disaditore në Ballkanin Perëndimor.

Nesër, ai do të jetë në Serbi ku do të takohet me presidentin serb Vuçiq dhe kryeministren Bërnabiq.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit