2.8 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Hetemi: Kur të më merr malli me shku në shtëpi, shkoj

Kanë kaluar më shumë se gjashtë muaj që kryetari i Leposaviqit, Lulzim Hetemi, jeton brenda ndërtesës së komunës. Hetemi, gjatë interviste ka thënë se është takuar vetëm me djalin dhe vajzën e vogël, por jo me ndonjë familjar tjetër.

“Takimet me familje, përpos me djalin dhe çikën e vogël që na kanë vizitu këtu brenda ditës me punëtorë, takime me familjarë tjerë s’kam pas.

Ai u pyet nëse e ka marrë malli të shkojë në shtëpi.

“Jo, kur t’më merr malli shkoj unë kur të du”, tha ai.

Hetemi tha se nuk lëshon pe.

“E apeloj kryeministrin dhe Qeverinë e Kosovës dhe të gjithë njerëzit që të mos lësjojnë pe, sepse Banjska ka ndryshuar gjithçka në favor të Kosovës”, ka thënë Hetemi për T7.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit