9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Seanca e Kuvendit Komunal të Gjilanit shtyhet për të premten

- Advertisement -

Seanca e Kuvendit Komunal të Gjilanit, e paraparë për sot, është shtyrë për datën 7 janar.

Të premten, seanca mbahet sipas rendit të njëjtë të punës dhe fillon në ora 10:00.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit