11.4 C
New York
Sunday, April 14, 2024

Buy now

Reagimi i motrës së Pm-it pas eliminimit të Sarës nga BBV-ja

- Advertisement -

E eliminuara e fundit nga Big Brother Albania VIP është Sarah Berisha.

Ajo u eliminua mbrëmë pasi ishte e nominuar me Dagz-in

Sara ishte njëra ndër banoret më pozitive dhe me më pak debate në shtëpinë e BBV-së.

Ajo kishte filluar një lidhje romantike me Dj Pm-in brenda shtëpisë dhe ai po e priste daljen e saj. Ai u tregua shumë i lumtur për daljen e saj.

Por jo vetëm Pm-i edhe motra e tij reagoi menjëherë pas daljes së Sarës.

Mirëpo vëmendjen kryesore e mori motra e Dj Pm, Majlinda që reagoi menjëherë pas daljes së Sarës.

‘Fitove shumë zemër’, shkroi ajo sipër videos ku shihet Sara duke lënë shtëpinë më të famshme “Big Brother Vip”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit