21.3 C
New York
Monday, May 27, 2024

Buy now

Iliri i tha se donte ta nominonte, Arjola: Paskemi armiq…

- Advertisement -

Në spektaklin e mbrëmshëm ishte Donaldi ai i cili u vu para kutisë së ‘Pandorës’.

Atij iu ofrua një udhëtim falas nëpër botë bashkë me vëllaun e tij binjak, Romeon

Por në momentin që ai zgjodhi këtë, do i duhej të nominonte tre banorë si dhe mundësia të përfshijë edhe veten.

Donaldi zgjodhi udhëtimin dhe futi në nominim veten, Ilirin dhe Meridianin.

Pas përfundimit të spektaklit disa nga banorët po diskutonin rreth çështjes së nominimeve.

Ishte Iliri ai i cili tha se do të nominonte Arjolën, Einxhelin dhe Beniadën.

Në formë shakaje Arjola filloi duke iu kthyer Ilirit: Ne paskemi armiq, je bërë i rrezikshëm…

Të gjithë banorët qeshën dhe e morën me sportivitet.

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit