4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Rukiqi: Kryeministri me sanksione e pasoja milionëshe në ekonomi, promovon qese të plastikës

Antari i kryesisë së LDK-së Berat Rukiqi në një postim të tij në llogarinë “ Facebook” ka shkruar se kryeministri i vendit, sa here fol për ekonomi, manipulon me shifra dhe keqinformon.

Ai në postimin e tij tha së më ikje masive të qytetarëve dhe me sanksione e pasoja milionësh në ekonomi, sot i paska promovua disa qese të plastikes.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit