0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Ronaldo në Ligën e Kampionëve? UEFA po e konsideron ftesën për klubin e tij

UEFA po e konsideron mundësinë që ta ftojë në Ligën e Kampionëve klubin arab, Al-Nassr, ku luan Cristiano Ronaldo, sipas Ali Al-Harbit dhe Goal.

Ata besojnë që Al-Nassr është për momentin njëri prej tri klubeve më popullore në botë.

Goal ka shkruar që ky është efekti i pesë herë Topit të Artë, Cristiano Ronaldo.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit