1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Rita Ora pjesë e ditëlindjes së DiCaprios

Duket sikur i gjithë Hollivudi ka lënë mënjanë oraret e ngjeshura këtë fundjavë për të festuar në festën e Leonardo DiCaprios. Ylli i Titanikut festoi ditëlindjen e tij të 49-të të shtunën, më 11 nëntor.

Bashkë me shumë yje tjera të estradës ndërkombëtare pjesë e festës së DiCaorios ishin edhe çifti Rita Ora dhe Taika Waititi.

Të ftuarit e industrisë përfshinin edhe Salma Hayek, Snoop Dogg, Zow Kravitz dhe Channing Tatum, Beyoncé dhe Jay-Z, Kim Kardashian, Zoe Saldana, Tobey Maguire dhe Kate Beckinsale, të cilat kishin veshur një minifustan vezullues të zbukuruar me një xhevahir gjigant. dhe rrip unaze diamanti-à la Titanic.

Kardashian, Kravitz dhe Hayek janë fotografuar në makinat e tyre, duke mbërritur ose duke u larguar nga festimet.

Themeluesi i Skims kishte veshur një fustan të zi të ngjitur dhe një gjerdan kryq të zi, plus shkëlqim të plotë.

Kravitz gjithashtu kishte veshur të zeza dhe aksesorë me vathë verbues; i fejuari Tatum u koordinua me të në një pamje të zezë.

Ndërkohë, Hayek veshi të njëjtin fustan jeshil smeraldi me shkëlqim që kishte veshur në gala.

DiCaprio ishte një nga yjet e paktë që nuk u fotografua në festën e ditëlindjes së tij. Aktori qëndroi brenda me të dashurën e tij të re, modelen Vittoria Ceretti, 25 vjeç.

Festa përmbante hip-hop, vallëzim dhe këndim, dhe në një moment gjatë festës, DiCaprio u “ngrit dhe u transportua nëpër dhomë” nga miqtë e tij të Hollivudit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit