-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Rita Ora publikon këngën me filmime nga fëmijëria, dhuratë për nënën

Rita Ora ka publikuar së fundmi videoklipin e saj më të ri të titulluar “Shape of Me”, në bashkëpunim me trajnerin e “The Voice Australia” Keith Urban.

Në videoklip shihen momente të ndryshme nga fëmijëria e saj së bashku me motrën dhe vëllain. Këngëtarja me origjinë shqiptare, ia ka kushtuar këtë këngë nënës së saj Vera Orës, si dhuratë për 60-vjetorin e saj.

Rita Ora ka lindur në Prishtinë. Nëna e saj, Vera është psikiatre dhe babai i saj, Besnik Sahatçiu, është ekonomist e pronar kafeneje. Ora ka një vëlla më të vogël, Don, dhe një motër më të madhe, Elena, e cila është gjithashtu pjesë e ekipit të saj të menaxhimit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit