11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Iliriana reagon për herë të parë pas daljes nga ‘BBVK’

 

Iliriana dhe Adri pas një rrugëtimi të gjatë si çift mbrëmë përfunduan eksperiencën e tyre në Big Brother Vip Kosova.

Iliriana është ajo e cila ka reaguar për herë të parë pas daljes.

Ka publikuar një video ku përshëndet publikun në skenë teksa ishe shprehur “Ju duam fort”

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit