1.8 C
New York
Wednesday, December 6, 2023

Buy now

Rifat Berisha publikon këngën emocionuese për Heronjtë Enver Zymberin e Afrim Bunjakun

Këngëari i mirënjohur, Rifat Berisha, ka publikur këngën e tij më të re, kushtuar dy heronjve të kombit Enver Zymberi e Afrim Bunjaku.

Kënga “T’bijtë e shqipes” interpretohet nga trio Rifat e Mehdi Berisha dhe Bashkim Sylaj.

Kurse Teksti dhe Muzika janë realizuar nga mjeshtri i këngës Rifat Berisha, përderisa orkestrimin e kësaj kënge e ka realizuar ReKorD Studio.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit