9.3 C
New York
Tuesday, March 28, 2023

Buy now

Real Madrid – Atletico Madrid, formacionet zyrtare

Real Madridi dhe Atletico Madridi takohen sonte nga ora 21:00 në Santiago Bernabeu për ta zhvilluar të ashtuquajturin ‘El Derbi Madrileno’ në kuadër të fazës çerekfinale të Kupës së Mbretit.

Skuadra fituese do të vazhdojë në gjysmëfinale të Copa del Rey, ku tashmë janë kualifikuar Barcelona dhe Osasuna.

Strategët Carlo Ancelotti dhe Diego Simeone i kanë caktuar taktikat e tyre dhe i kanë zgjedhur lojtarët që do të zbresin në fushë nga minuta e parë.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit