19.2 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Pushimet përrallore të nipit të Enver Hoxhës me gruan në Maldive

- Advertisement -

Rezarta Shkurta dhe bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha po shijojnë disa ditë pushimesh në Maldive.

Sipërmarrësja e njohur ka ndarë shpesh foto nga plazhet e bukura me rërë të bardhë, por vëmendjen e marrin dy postimet e fundit.

Në njërën prej fotografive, Rezarta ka pozuar me një trupore të bardhë me dekolte të hapur, prej së cilës ka ekspozuar gjoksin, ndërsa në foton tjetër qëndron e mbështetu në një dërrasë sërfi e rrethuar nga peshkaqenë.

Përbri fotos ajo ka shrkuar” Peshkaqeni nuk kafshon deri ne oren 5:00pm. Te pakten keshtu me ka thene Ermali, ose ndoshta do me më heq qafe”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit