19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Kaq shumë është rritur djali i Ermal Fejzullahut

- Advertisement -

Arti është djali i madh i këngëtarit të njohur, Ermal Fejzullahu.

Arti, është adoloshent dhe i është bërë si shok këngëtarit Ermal Fejzullahu.

Arti feston ditëlindjen dhe me këtë rast e ka zbuluar imazhin e tij Bulza, halla e tij e dashur, shkruan “Kosovarja”.

Arti është djali i vetëm i këngëtarit të mirënjohur, nipi i dashur i Sabri Fejzullahut.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit