1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Publikohet një pjesë nga filmi i Bora Zemanit dhe Donald Veshajt, në kinema do të vij më shpejt seç e prisini (VIDEO)

“5 Herë Jo” do të shfaqet në kinema nga dhjetori i këtij viti.

Filmi me protagonistë, Donald Veshajn dhe Bora Zemanin, premton një komedi romantike me plot surpriza.

Së fundmi Bora dhe Donaldi kanë publikuar në Instagram një pjesë nga projekti që tregon pak nga ajo që do të shihni së shpejti.

“Copëzat e para të filmit që me bindje themi se do të rrëmbejë zemrat tuaja”,-shkruhet krahas videos.

https://www.instagram.com/reel/CzmRvcNLpIr/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit