4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Arbenita Ismajli shfaq linjat trupore nga palestra

Ajo është njëra nga modelet më të pëlqyera në showbizin shqiptar.

Bëhet fjalë për bukuroshen nga Maqedonia, Arbenita Ismajli, e cila shquhet për fizikun atraktiv e linjat e kolme.

E njëjta është e rregullt në palestër dhe këtë tashmë e ka dëshmuar në bazë të postimeve që bën.

Foto: Screenshot/Instagram

Zeshkania së fundmi ka ndarë disa fotografi, me anë të të cilave tregon se duket në formë të mrekullueshme.

Bukuroshja shqiptare nuk lë anash asnjëherë ushtrimet, pavarësisht angazhimeve të tjera në karrierë.

Foto: Screenshot/Instagram

Ismajli muajve të fundit ka qenë po ashtu shumë e komentuar për shkak të rastit me ish-bashkëshortit të saj, reperit Fero.

Çifti, që kanë nisur me procedura të divorcit, kanë bashkë një vajzë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit