1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Kandidatët për anëtarë të Këshillit Gjyqësor të Kosovës intervistohen nga komisioni për legjislacion

Gjatë ditës së sotme pritet të mbahet mbledhja e Komisionit për Legjislacion, Mandate, Imunitete, Rregulloren e Kuvendit dhe mbikëqyrjen e Agjencisë kundër Korrupsionit.

Në këtë mbledhje pritet të intervistohen kandidatët për anëtarë të Këshillit Gjyqësor të Kosovës.

Intervistimin e tyre do ta bëjnë anëtarët e këtij komisioni.

Intervisitmi është bërë me dyer të mbyllura.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit