-1.1 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Publikohet fotografi e rrallë e Dua Lipës kur ishte fëmijë

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin e moderatorit të njohur, Jimmy Fallon.

Mes shumë pyetjesh për projektet dhe albumin e ri, Jimmy ka shfaqur edhe fëmijërinë e Duas.

Duke treguar një fotografi të saj kur ka qenë e vogël, në studio janë krijuar shumë të qeshura.

Image

Në fotografi është Dua bashkë me babadimrin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit