0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Jennifer Lopez shfaqet me një dukje unike në eventin “ELLE Women In Hollywood”

Jennifer Lopez dhe Eva Longoria sollën magjepsjen në tapetin e kuq në eventin e ‘ELLE Women In Hollywood’ në Los Angeles të martën.

Këngëtarja, 54 vjeçe, shkëlqeu në festën e mbajtur në ‘Nya Studios’, e veshur me një parzmore unike argjendi që tregonte mesin e saj të tonifikuar dhe një vështrim të vogël të gjoksit të saj.

Pjesa e sipërme ishte ngjitur në një fund të zi që ngjitej pas figurës së saj të mrekullueshme. Ylli i “Mother” i shtoi lartësi pamjes së saj me një palë taka të zeza, shkruan DailyMail.

Asaj iu bashkua bashkëshorti Ben Affleck, 51 vjeç, dhe u fotografua duke dhuruar një puthje të përzemërt për të. Aktori dukej i veshur me një kostum të zi prej kadifeje dhe kravatë.

Ngjarja feston nëntë të nderuarat e ‘ELLE Women in Hollywood 2023’ që po bëjnë ndryshime krijuese dhe kulturore në industri: Lopez, Longoria, Jodie Foster, Taraji P. Henson, America Ferrera, Danielle Brooks, Greta Lee, Fantasia Barrino Taylor dhe Lily Gladstone.

Këngëtarja e ‘Jenny From The Block’ e aksesoi ansamblin glamuroz me një palë vathë diamanti, dhe vendosi makijazh bronzi për mbrëmjen.

Në kopertinën e saj të ‘Elle’, Lopez diskutoi fuqinë e grave. “Ne duhet të jemi në gjendje të qëndrojmë në fuqinë tonë dhe të themi: “Ne nuk jemi vetëm në periferi.”

Ndërkohë, ylli i ‘Desperate Housewives’, 48 vjeçe, dukej e pabesueshme me një fustan metalik argjendi. Fustani i saj përmbante një dekolte të ulët dhe rripa të zbukuruar me gurë të rremë.

Aktorja veshi streçet e saj brune të ndara anash dhe të krehura për këtë rast.

Longoria i tha ‘Elle’ se pse është kaq e rëndësishme për të që të tregojë histori komplekse latine në ekranin e madh. “Hollywood vendos se si duken heronjtë dhe ata kurrë nuk duken si ne.”

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit