14.8 C
New York
Tuesday, September 26, 2023

Buy now

Producenti shqiptar që po realizon film me superyllin Cardi B në Hollivud

Producenti shqiptar Blerim Gjoci është duke realizuar film me super yllin Nicki Minaj në Hollivud.

Kjo është konfirmuar nga skenaristi dhe producenti i njohur gjatë një emisioni veror në ATV, në bashkëbisedim me Robert Bojajn.

“Cardi B është si mafioze në pjesë e filmit. Është për një betejë të Hip-Hopit”, thotë Gjoci.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit