19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Paulo Dybala premton besnikëri: Të ardhmen time e shoh te Roma

- Advertisement -

Paulo Dybala padyshim që është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Romës dhe këtë gjë e ka demonstruar që kur ka mbërritur në kryeqytet.

I pyetur rreth të ardhmes së tij nga gazeta arabe “Al Arabi Al Jadeed”, argjentinasi ka premtuar besnikëri.

“Për momentin e ardhmja ime është ndeshja tjetër. Më pas do të shohim se çfarë do të ndodhë, por unë luaj për Romën dhe e imagjinoj veten time vetëm në Romë”, është shprehur Dybala.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit