7.6 C
New York
Monday, March 27, 2023

Buy now

Pamje nga laguna e Kune Vainit, Rama: Një prej oazave tona më spektakolare

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama sot ka publikuar pamje nga Laguna e Kune Vainit.

Rama në një postim në Facebook i quan ndër oazat më spektakolare të Shqipërisë.

“…dhe me kolazhin e pamjeve të lagunës së Kune Vainit, një prej oazave tona më spektakolare të biodiversitetit, mrekulli e natyrës që ka rilindur falë masave të marra për zonat e mbrojtura, ju uroj një fundjavë të mbarë…”shkruan Rama.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit