1.1 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

“Pak Llap, pak Gollak” – Fitore Pacolli e quan rrenc e manipulant Përparim Ramën

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli e ka akuzuar Komunën e Prishtinës për gjendjen e keqe të stadiumit “Fadil Vokrri”.

Pacolli e quajti “pak rrenc e pak manipulant” kryetarin e kryeqytetit, Përparim Rama.

Postimi i plotë:

Komuna e Prishtinës është përgjegjëse për investime dhe mirëmbajtjen e fushës në stadiumin e Prishtinës.

Kush po t’i bllokon investimet dhe mirëmbajtjen e fushës o Perparim Rama?

“Pak llap, pak gollak”, pak rrenc e pak manipulant.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit