0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Nuk e keni vendosur ende se çfarë do të lexoni për pushime? Barack Obama ka publikuar listën me librat e tij të preferuar për 2023-shin

Si çdo vit, ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka marrë përsipër detyrën që të reklamojë librat e tij të preferuar.

Siç vihet re nga lista që ka publikuar në profilin e tij në “Instagram”, disa nga librat e tij të preferuar të vitit janë përzgjedhje të përsëritura.

“Këtu janë librat që kam lexuar me kënaqësi. Nëse jeni duke kërkuar për një libër të ri gjatë pushimeve, provoni njërin prej tyre. Dhe nëse mundeni, blini në një librari ose shkoni në bibliotekën tuaj lokale”, tha Obama.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit