20.1 C
New York
Saturday, June 3, 2023

Buy now

Njihuni me “bodyguard”-in personal të Keisi Medinit

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Keisi Medini është mjaft aktive në rrjete sociale dhe sot na treguar pak nga përditshmëria e saj e ditën e sotme na zbuloi se kshte shkruar për të bërë shopping, por jo me shoqet e saj ashtu siç mund ta mendoni. Personi që e shoqëronte, që bukuroshja e quan ‘bodyguardin’ e saj është babai i saj, Sabiani.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit