21.3 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

Newcastle kërkon katër futbollistë të Arsenalit

- Advertisement -

Kieran Trippier pritet të bëhet nënshkrimi i parë i madh i Newcastles që nga ndryshimi i pronësisë.

Por reprezentuesi anglez sigurisht që nuk do të jetë i fundit me Eddie Howe që kërkon të shpenzojë për të shpëtuar skuadrën nga rënia e ligës.

Dhe sipas raporteve të ndryshme, skuadra angleze mund të joshin Arsenalin duke kërkuar katër lojtarë që nuk janë aktualisht në qendër të planit të Mikel Arteta-s.

Ish-kapiteni Pierre-Emerick Aubameyang, Mohamed Elneny, Eddie Nketiah dhe Rob Holding raportohet se të gjithë janë në radarin e “Gunners”. 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit