-0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Nëna dhe motrat nuk e kanë takuar ende bebin e Kourtney, por e dini cila është arsyeja?

Duket se familja Kardashian ende nuk e kanë takuar vogëlushin e kourtney për një arsye shumë të thjeshtë.Nuk është unaza e propozimit nga Luizi, Kiara na njeh me bizhuterinë e saj të preferuar!

Ajo nuk ka ftuar asnjë që ta vizitojë këto ditë dhe mamaja e motrat e saj do mund të prezantohen me Rocky-n vetëm kur ajo t’i lejojë.

Një arsye pse familja nuk ka mundur ta shohë nga afër pjesëtarin më të ri Kardashian është “fiksimi” që Kourt ka ndaj mikrobeve.

Ajo nuk do që as ajo vetë, por as bebi të ekspozohet ndaj mikrobeve, ndërsa mësohet se ka arritur deri aty sa ka haruar edhe një “strategji” që lidhet me kohëzgjatjen e mbajtjes së bebit në krahë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit