1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Me plis në kokë e flamur kombëtar, boksieri shqiptar rrëzon kundërshtarin brenda një minute

Boksieri shqiptar, Roberto Bakaj, ka fituar një ndeshje tjetër në boksin profesionalist.

Shkodranit iu dëshën vetëm disa sekonda për ta rrëzuar me KO, kundërshtarin e tij Stephanie Tchampa.

Kjo ishte ndeshja e dhjetë e tij dhe të gjitha fitore në boksin profesionist.

Bakaj kishte përkrahje të madhe nga tifozët shqiptar, në meçin i cili u zhvillua në Marl të Gjermanisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit