1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Ndarja dhe tradhëtia nga Mërgim Berisha, Vesa tregon se ka të dashur

Vesa i ka treguar Shqipës për të dashurin e saj.

Ajo i tregoi se është shumë xheloz.

Ndërsa Shqipja i tha se “je e lezetshme”.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit