4 C
New York
Sunday, February 25, 2024

Buy now

Linda Halimi diskuton sërish për rastin me Bleron: Nuk kam gënjyer, nuk më vyen fama e tij

Është diskutuar pas spektaklit tejet shumë deklarata e Linda Halimit që bëri për Bleron.

Ajo tha se këngëtari para disa viteve, ndërkohë që ishte i martuar, ka tentuar të hyjë me të në dhomën e hotelit.

Kjo është folur edhe karshi banorëve të tjerë, ku artistja nga Vitia tha sërish se nuk gënjeu dhe se nuk e bëri për famë.

“Nuk gënjej për famë, nuk më vyen nga Blero e Azemi aq më pak”, u shpreh ajo.

I njëjti shtoi se është person i padëshiruar në shtëpi nga të gjithë konkurrentët.

Ngjarja siç theksoi Halimi ndodhi kur Blero ishte i martuar me aktoren Teuta Krasniqi

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit