22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Në pritje të 2 binjakëve, Georgina poston për herë të parë foto me barkun e rrumbullakosur

- Advertisement -

Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodrigues së shpejti do të bëhet sërish prindër të dy binjakëve.

Mbrëmjen e djeshme për herë të parë bukuroshja brune me rastin e Vitin të Ri ka postuar për herë të parë një foto të saj më barkun e rrumbullakosur.

Fotot janë shoqëruar me me një urim të vecantë pët të gjithë ndjekësit e saj.

“Gëzuar 2022 ?! Ju përshëndes të gjithve, dashuri dhe ndicim paçi kudo në jetë. Faleminderoj të gjithë ata që kanë qenë pjesë e imja në vitin 2021”-shkruan Georgina.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit