9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

“Disa gjëra i humba, disa i fitova”, Bora Zemani nis vitin 2022 duke lënë pas Donaldin

- Advertisement -

Bora Zemani është moderatorja më e dashur shqiptare.

Emri saj lakohet cdo ditë në mediat rozë e kjo jo pa ndonjë arsye, shkruan lajmi.net.

Sidomos kohët e fundit pas historisë së saj me Donaldin që bëri bujë kudo ku ka shqiptarë.

Por viti 2022 për Bora Zemanin do jetë më ndryshe, ajo ka marrë vendime të shumta në fundvit duke nisur vitin e ri për së mbari.

Ajo ka fshirë nga instagrami, Donaldin, Romeon, Beatrixën, Elgitin kryesisht të gjithë ata persona që kanë lidhje me aktorin.View this post on Instagram


Derisa mbrëmë Bora ka uruar festën me fjalët më të bukura, ku mbase ishte edhe një mesazh për Donaldin.

“Iku edhe nje vit i gjate… Ne 365 dite disa gjera i humba, disa i fitova. Disa dite ishin te shemtuara disa te tjera shume te bukura. Por ishte nje vit nga i cili kam mesuar dhe jam rritur shume! Nje tjeter vit qe me provoi se prane vetes kam shume dashuri.
Nje vit qe me shperbleu per shume sakrifica qe kam bere ne punen time. Nje vit instensiv, nje vit me emocione te forta por mbi te gjitha nje vit qe me beri te vertetoj edhe nje here se te qenit mirenjohes per gjithcka ke, te ben te jetosh i lumtur! Vit te mbare per te gjithe ju! Gezuaaaar, ka shkruar Bora.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit