25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Ndonëse në moshë, nëna e Mihrijes pa asnjë rrudhë në fytyrë

Këngëtarja Mihrije Braha është ndër ato figura publike që nuk kursehen kur është fjala për të treguar më shumë rreth jetës private.

Publiku i gjerë di shumë për këngëtaren dhe rreth këngëtares, përfshirë këtu edhe jetën e saj private.

Mihrijes ja njohim pjesën më të madhe të familjes së saj, familjes së burrit dhe më gjerë.

Pamjen dhe freskinë, Mihrija e ka trashëguar nga e ëma, e cila ndonjë në pleqëri, ende nuk ka rrudha në fytyrë.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit