21.4 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Fjolla gjen qetësin shpirtërore: Të dashur të ri

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina mesa duket e ka gjetur shpirtin binjak.

Ajo para pak minutave ka publiku një foto ku shihet në krahët e të dashurit të saj sipas fansave, duke shkruara “My baby”.

Prapaskena në foto shihet shumë romantike dhe e dekoruar.

Mesa duket fjolla po kalon një periudhë qetësie pasi kaloj një fazë jo të mire me gjendje emocionale.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit