25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Arbenita reagon pasi Fero kërkoi një grua të dytë

Fero dhe Arbenita po kalojnë një krizë në çift. Madje të njejtit janë edhe në prag të divorcit.

Fero tha se gruaja e parë nuk duhet ta ndalë burrin që ta marrë gruan e dytë.

E për këtë nuk ka munguar reagimi i modeles bukuroshe.

Ajo ka publikuar një foto me anë të së cilës anasjelltas ja bënë me dije se çfarë ka humbur.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit