4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Ndizet atmosfera para ndeshjes Zvicër-Kosovë

Tashmë atmosfera ka nisur të ndizet në Basel, pak orë para ndeshjes Zvicër-Kosovë.

Zviceranët dhe Dardanët do të ndeshen sonte në kuadër të kualifikueseve për EURO 2024.

Tifozë shqiptarë tashmë janë duke bërë atmosferë të mirë para duelit të sontëm.

Ndërkohë, në kampin e Kombëtares sone, ekziston atmosferë e mirë pavarësisht mungesa te shumta përfshirë edhe Vedat Muriqin.

Ndeshja Zvicër-Kosovë nis në orën 20:45

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit