22.4 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Ndërron jetë veterani i UÇK-së nga Prizreni

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë sot veterani i UÇK-së, Naim Krasniqi nga Prizreni.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur, djali i të ndjerit në rrjetet sociale.

Postimi i plotë:

Njoftim

Sot me datë 19.06.2024 ndërroi jetë veterani i UÇK- së Naim Abdyl Krasniqi.
Homazhet dhe mbledhja komemorative do të mbahen tek Varrezat e Martirëve në lagjen Tusuz në Prizren, duke filluar nga ora 16:30 me datë 20.06.2024.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit