1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

“Na futni naj djalë të bukur”, kërkesa e Vesës dhe Albës

Alba dhe Vesa kanë kaluar kohë së bashku sot.

Ato kanë kërkuar që të futet në shtëpi ndonjë djalë i bukur.

“Ej na futni ndonjë djalë të bukur, të gjatë, të mirë, dy djemë të bukur”, është shprehur Alba, mendim të cilin e ka përkrahur edhe Vesa.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit