7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Haris “pa filtra”: Kam pasur fantazi seksuale me Irisin

Luana Vjollca është futur në vilën e dashurisë dhe ka ftuar ishullorët në ‘darkën e së vërtetës’.

Ata duhet të iu përgjigjeshin pyetjve ose në të kundërt të hanin nga menyja e çuditshme që iu ishte servirur në pjatë.

Të parët ishin Haris dhe Amadea.

Pyetja për Amadean ishte të rendiste 5 djemtë nga ishullori që ka pasur më shumë tërheqje seksuale te ai më pak.

Amadea u përgjigje si më poshtë:
“Aleksandros, Sergei, Arlind, Salion dhe Denisi.”

Ndërkohë që pyetja për Haris ishte: Cila është vajza tjetër që ke krijuar fantazi seksuale?

Haris: Seksuale deri diku ka qenë Irisi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit