7.6 C
New York
Monday, March 27, 2023

Buy now

Musliu takohet me gratë dhe vajzat e Istogut: Përpara mund të shkojmë vetëm duke përkrahur njëra-tjetrën

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu ka bërë të ditur se ka zhvilluar një bashkëbisedim me gra dhe vajza të Istogut.

Musliu përmes një postimi në Facebook ka shkruar përpara mund të shkojnë vetëm duke përkrahur njëra tjetrën.

“Bashkëbisedim me gra dhe vajza të Istogut. Kontaktet e drejtpërdrejta me qytetaret, jo vetëm që të përmbushin shpirtërisht, por edhe të shtojnë energji për t‘u përballur me sfidat që kemi përpara si shoqëri. Përpara mund të shkojmë vetëm duke përkrahur njëra tjetrën dhe duke u koordinuar për arritje të reja. Falënderuese dhe mirënjohëse për mbështetjen dhe fjalët e tyre inkurajuese.” – ka shkruar Musliu.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit