1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Motrat Mustafa shkëlqejnë me paraqitjen e fundit

Motrat Mustafa Sahidja e Safetja ndryshe njihen edhe si ‘Bilbilat e Mushtishtit’.

Ato para disa dite kanë lansuar projektin e tyre ku kanë për bazë një temë sociale e cila ka prekur zemrat e publikut.

Te veshura dhe të rregulluara në çdo detaj Motrat kësaj radhe ne këngën “Rruga mbare o birë” kanë dhenë maksimumin.

Kujtojmë se kur është fjala për fëmijë në gurbet motrat kanë kënduar edhe disa këngë të tjera para disa vitesh.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit