7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Fury e mposht Ngannoun, mbetet i pamposhtur

Bokseri Tyson Fury mbetet i pamposhtur në kuadër të peshave të rënda.

Fury në mesnatën e sotme triumfoi ndaj Francis Ngannous, pas 10 raundeve, në sfidën që u zhvillua në Arabinë Saudite.

Fury fitoi me vendim të gjyqtarëve.

Këto ishin votat e gjyqtarëve: 95-94 Ngannou, 96-93 Fury, 95-94 Fury

Tyson Fury tani ka 34 fitore dhe një barazim, dhe kështu mbetet akoma i pamposhtur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit