33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Mihrija e Tringa bëhen të parat re e vjehërr që e pushtojnë Time Square

- Advertisement -

Këngëtarja Mihrije Braha bashkë me renë e saj Tringen kanë kaluar ditë të bukura në SHBA.

Re e vjehërr kanë ndarë foto e video në rrjete sociale nga ditët e kaluara në “tokën e premtuar”.

Edhe një herë Mihrije Braha dhe Tringa, e kanë dëshmuar se kanë raport të shkëlqyer dhe së më shumë janë shoqe sesa re e vjehërr, shkruan “Kosovarja”.

Këto janë disa nga fotot e dy bukurosheve nga Times Square.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit