33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Afër finales së madhe të “BBVA”, Bora Zemani kështu po e mbështet Romeon

- Advertisement -

Vetëm pak ditë na ndajnë nga finalja e madhe e ‘Big Brother VIP Albania’ ku finalistë janë Romeo, Egla, Meritoni, Juli dhe Heidi.

Andaj për këtë edhe Bora Zemani po tregon mbështetje maksimale për kunatin e saj Romeon.

Ajo ka realizuar një video teksa dëgjohet kënga e tij duke i treguar ndjekësve të saj që të votojnë Romeon.

Shikojeni videon për më shumë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit