27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Mergim Berisha suprizon gruan e tij me një dhuratë romantike

- Advertisement -

Martesa e tyre u përfol shumë kohëve të fundit në mediat shqiptare por Mergim Berisha dhe gruaja e tij, Edona duket se po shijojnë çdo moment së bashku.

Futbollisti nuk harron asnjëherë t’ia shprehë dashurinë gruas së tij.

Ditën e sotme ai i ka bërë dhuratë asaj 100 trandafila të bardhë, që kanë kuptimin e dashurisë së vertetë.

”Te dua”, ka shkruar Edona në Instagram, teksa ka ekspozuar suprizën.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit