24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Bora Zemani nis pushimet me bikine të kuqe

- Advertisement -

Bora Zemani e nisi muajin e Qershorit me pushime buzë detit.

Bora, në këto pushime po shoqërohet nga Donaldi dhe miqtë e tyre më të ngushtë.

Ajo zgjodhi që këto pushime ti filloj me bikini të kuqe.

Sipas Borës ky muaj ia nisi mbarë, shkruan “Kosovarja”.

  

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit