Rozë

Me pushime në Maldive, Roza Lati: Kam qendruar disa ditë pa ngrënë nga stresi dhe qaja natën

Moderatorja Roza Lati ka shkuar me pushime me të dashurin e saj në Maldive. Ajo nuk ka nguruar të ndajë momente të ndryshme në Instagram, ku nuk kanë munguar as fotot seksi.

Si pasojë, komentet kanë qenë të shumta, madje shumë ndjekës i kanë thënë se moderatorja ka lindur për qejf. Kjo ka bërë që Roza të reagojë e revoltuar, duke bërë një sqarim të gjatë.