Rozë

Alketa Vejsiu shfaqet rrugëve të Parisit duke kënduar me të atin (Video)

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu e ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me babain e saj.

Së fundmi, ajo ka bërë një udhëtim për në Paris, ku padyshim e ka shoqëruar edhe i ati.

Ata shfaqen së bashku duke kënduar në rrugët e ndriçuara një këngë të famshme franceze.

Moderatorja nuk nguroi që këtë moment ta ndante me ndjekësit në Instagram, duke shkruar: “Ne Paris duke kenduar me Babin tim qe per mua ka zerin me te bukur ne bote❤️ Babo Shpirti dashuria ime pare dhe e perjetshme”./abcnews.al