Rozë

Si rrallëherë, Fjoralba Ponari ndan një foto me djalin që i “ka rrëmbyer” zemrën

Kur bëhet fjalë për jetën e saj private, moderatorja e njohur, Fjoralba Ponari, flet shumë rrallë. Mirëpo, fal Instagramit, ajo bën që herë pas here të ndajë ndonjë detajë me fansat e saj.

Fjori ka treguar se prej disa kohësh është e lidhur me një djalë të panjohur për publikun, i cili quhet Françesko. Dyshja i pëlqejnë shumë udhëtimet dhe zgjedhin që herë pas here të “arratisen” nga Shqipëria.

E njëjta gjë ka ndodhur së fundmi. Çifti kanë shkuar në Itali dhe moderatorja nuk ka nguruar të ndajë në Instagram një foto nga një muzeum në Firence.

“Me rendesi ne kete jete, eshte te jesh i drejte!”, ka shkruar Ponari, krahas fotos, në të cilën shfaqen bashkë.

Kujtojmë që aktualisht Fjoralba është e angazhuar me “Portokallinë”, ajo e prezanton çdo të diel krah Salsano Rrapit dhe Xhemi Shehut.