19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Me disa kilogramë më shumë dhe pamje të çrregullt – Al Pacino fotografohet me të dashurën 53 vjet më të re

- Advertisement -

Aktori i njohur hollivudian dhe partnerja e tij 53-vjeç më e vogël, Noor Alfallah, janë fotografuar së bashku në Beverly Hills dhe duket se çifti i ka zgjidhur problemet që lindën në lidhje pas lindjes së fëmijës së tyre të parë së bashku.

Në fotot e publikuara ekskluzivisht nga Page Six, Pacino dhe Nooe shiheshin duke lënë një darkë intime në E. Baldi në Beverly Hills.

Alfallah u ul në sediljen e shoferit, ndërsa Pacino zuri vendin e pasagjerit pas takimit të përbashkët dhe u nisën në drejtim të panjohur.

Aktori duket i panjohur në fotot e fundit.

Duket se ka shtuar disa kilogramë më tepër dhe përshtypjen e përgjithshme nuk e kanë përmirësuar as flokët e shprishur dhe rrobat e gjera.

Foto: Getty Images

“Unë nuk do ta quaja këtë një takim. Duket më shumë se ajo e mori atë për një shëtitje”, bëri shaka një përdorues i Twitter.

Është hera e parë që Pacino dhe Alfallah – të cilët mirëpritën djalin Romano në qershor 2023 – janë parë së bashku që nga përfundimi i betejës së tyre për kujdestarinë katër muaj më parë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit